Ciekawostki

Świeżość na wyciągnięcie ręki

Najnowsze maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh to świeżość na wyciągnięcie ręki! Ich zapachowa rączka jest nasączona mentolem, który zapewnia poczucie świeżości podczas golenia. Dodatkowo, trzy elastyczne

Najnowsze maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh to świeżość na wyciągnięcie ręki! Ich zapachowa rączka jest nasączona mentolem, który zapewnia poczucie świeżości podczas golenia. Dodatkowo, trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowujące się do powierzchni skóry zapobiegają zacięciom i sprawiają, że golenie może być przyjemne!

Większość mężczyzn postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia to główne przyczyny stresu związanego z goleniem. Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Refresh, która sprawia, że golenie może być przyjemne. Najnowsza maszynka Wilkinson zapewnia poczucie świeżości podczas golenia i pielęgnuje skórę redukując podrażnienia niemal do zera.

Świeżość na wyciągnięcie ręki

Maszynki Xtreme3 Refresh posiadają zapachową rączkę nasączoną mentolem. Zapach ten daje poczucie świeżości i orzeźwienia podczas golenia. Pozytywna energia na cały dzień gwarantowana! Dodatkowo, dwa paski nawilżające z witaminą E pielęgnują skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.

Komfort golenia
Najlepsza jednoczęściówka Wilkinson – Xtreme3 Refresh, została stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie dokładność i komfort golenia. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładność golenia i zapobiegają zacięciom. Z kolei, lekka rączka z gumowanym uchwytem zapewnia stabilne i pewne golenie.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh dostępne są w dwóch rodzajach opakowań:
Xtreme3 Refresh; 3+1 gratis; sugerowana cena detaliczna: 14,99 zł

Xtreme3 Refresh; 6+2 gratis; sugerowana cena detaliczna: 24,99 zł

Nadal Cała Polska goli „Siarę”!

Trwa mobilizacja fanów marki Wilkinson! Akcja Cała Polska goli „Siarę”! ma na celu nakłonienie znanego satyryka Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Zobacz, ilu ludzi już poparło akcję na www.facebook.com/WilkinsonPolska. Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=2016901933

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy