LIFESTYLE Uroda

Seria balsamów Body Glam EVELINE COSMETICS QLTOWYM KOSMETYKIEM 2015

Seria balsamów Body Glam Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę w konkursie Qltowy Kosmetyk

Data publikacji: 2015-07-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Seria balsamów Body Glam EVELINE COSMETICS QLTOWYM KOSMETYKIEM 2015
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Seria balsamów Body Glam Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015.

Seria balsamów Body Glam EVELINE COSMETICS QLTOWYM KOSMETYKIEM 2015 LIFESTYLE, Uroda - Seria balsamów Body Glam Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015.

Już po raz dziewiętnasty wyłoniono Qltowych laureatów konkursu Magazynu Kosmetyki. Marka Eveline Cosmetics odebrała statuetkę Qltowy Kosmetyk w kategorii pielęgnacja ciała, kosmetyki polskie.

Seria Body Glam to kosmetyki, w których połączono właściwości nawilżające, pielęgnacyjne i regenerujące z cechami gwarantującymi idealne wygładzenie i nadającymi skórze wyjątkowy zapach. Każdy produkt Body Glam to kosmetyk luksusowy o rozkosznych zapachach trawy cytrynowej i kokosa, żurawiny i cytryny, olejku migdałowego czy masła kakaowego. Każda kobieta aplikująca go na ciało może poczuć, że nie tylko pielęgnuje swoją skórę, ale także staje się bardziej atrakcyjna i zmysłowa.

Qltowy Kosmetyk to konkurs organizowany  przez redakcję Magazynu Kosmetyki. W jury zasiadają profesjonaliści rynku kosmetycznego – dziennikarze, dermatolodzy, kosmetolodzy, analitycy rynku i handlowcy. Co roku bierze w nim udział kilkaset produktów pogrupowanych w kilkunastu kategoriach. Nagroda cieszy się dużą rozpoznawalnością  na rynku oraz zaufaniem partnerów i czytelników (producentów, dystrybutorów, właścicieli sklepów, hurtowni, aptek i salonów kosmetycznych, pracowników sieci drogeryjnych oraz klientów).

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Seria balsamów Body Glam EVELINE COSMETICS QLTOWYM KOSMETYKIEM 2015 LIFESTYLE, Uroda - Seria balsamów Body Glam Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Powakacyjna pielęgnacja skóry

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy