Uśmiech

Platinum Preferred Member

Tegorocznymi laureatami nagród Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member zostało 18 lekarzy i 4 ośrodki implantologiczne z Polski. Wśród nagrodzonych znalazł się ośrodek

Tegorocznymi laureatami nagród Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member zostało 18 lekarzy i 4 ośrodki implantologiczne z Polski. Wśród nagrodzonych znalazł się ośrodek implantologiczny Centrum Medycznego ENEL-MED.

Centrum Medyczne ENEL-MED otrzymało nagrodę Platinum Preferred Member i jako jeden z czternastu laureatów znalazło się w światowym gronie najlepszych specjalistów w dziedzinie implantologii. Centrum zostało wyróżnione na podstawie kilkudziesięciu kryteriów, takich jak: osiągnięcia implantologiczne, dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnianie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz dążenie do rozwoju i dokształcanie się.

– To dla nas wielki zaszczyt należeć do grona najlepszych specjalistów w dziedzinie implantologii. Nagroda to także ukoronowanie pracy specjalistów pracujących w ENEL-MED. Centrum świadczy usługi implantologiczne w Polsce od ponad 15 lat, więc tym bardziej cieszy fakt, że nasza ciężka praca została doceniona. Wyróżnienie Platinum Preferred Member dodatkowo motywuje nas do dalszych działań i utwierdza w przekonaniu, że warto inwestować w rozwój implantologii – mówi Beata Krakowska, Dyrektor Pionu Stomatologii w Centrum Medycznym ENEL-MED.

Centrum Medyczne ENEL-MED jest jednym z największych ośrodków implantologicznych w Polsce. Wprowadzając możliwość wszczepiania implantów do swojej oferty w 1996 roku, ENEL-MED był jedną z pierwszych placówek świadczących tego typu usługi medyczne w kraju. Do tej pory w ENEL-MED wszczepionych zostało ponad 6,5 tys. implantów. Wśród doświadczonych implantologów pracujących w Centrum jest m.in. dr Paweł Cichosz, mentor Central European Implant Academy.

O konkursie

Nagrody Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member przyznawane są lekarzom przez firmę BIOMET 3i za szczególny wkład w rozwój implantologii na świecie, a także wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu leczenia implantologicznego wśród pacjentów. Co roku nagrodami zostają wyróżnione placówki stomatologiczne oraz indywidualni lekarze z 73 krajów.

hastagi na stronie:

#szczoteczka elektryczna prokudent #szczoteczka dentalux #szczoteczka elektryczna prokudent opinie

A to już wiesz?  Polski Bank Komórek Macierzystych umożliwia rodzinne testy w kierunku obciążeń genetycznych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy