Wiadomości branżowe

Świadome mamy suplementują PregnaPLUS

Jak pokazują badania, wiele ciężarnych w naszej sferze geograficznej cierpi na niedobory witaminy D3, żelaza, jodu i DHA. Związane jest to z nawykami żywieniowymi i warunkami klimatycznymi. Dzięki PregnaPLUS uzupełnisz dietę w te najważniejsze składniki dla zdrowego rozwoju ciąży. O zdrowej diecie przyszłych mam napisano już chyba wszystko. Jak z powodzi zaleceń wybrać te
Teaser

Jak pokazują badania, wiele ciężarnych w naszej sferze geograficznej cierpi na niedobory witaminy D3, żelaza, jodu i DHA. Związane jest to z nawykami żywieniowymi i warunkami klimatycznymi. Dzięki PregnaPLUS uzupełnisz dietę w te najważniejsze składniki dla zdrowego rozwoju ciąży.

O zdrowej diecie przyszłych mam napisano już chyba wszystko. Jak z powodzi zaleceń wybrać te najrozsądniejsze? Czy zupełnie zmieniać swoją dietę? Jeśli przed ciążą przyszła mama odżywiała się zdrowo, spożywając w znacznej ilości produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce - zmiany nie będą rewolucyjne!

PregnaPLUS to bezpieczna suplementacja

Ważne, by dostosować ilość najważniejszych witamin i minerałów do zwiększonego zapotrzebowania. Nie znaczy to wcale, że im więcej różnych mikroelementów dostarczysz w ciąży, tym lepiej.

Skąd masz wiedzieć, których witamin naprawdę potrzebujesz? Według EBM (Evidence Based Medicine, czyli wiedzy medycznej popartej badaniami) na zdrowy rozwój dziecka i prawidłowy przebieg ciąży wpływ ma kwas foliowy, żelazo, jod, DHA, witamina D3. To niestety te same minerały i witaminy, których najczęściej Polkom brakuje.

- „W ramach dbania o zdrową dietę w ciąży polecam PregnaPLUS - nowoczesny suplement dla świadomych mam. Jest bezpieczny - zawiera wyłącznie składniki, które mają udowodnione działanie w czasie ciąży. Ich dawki są zgodne z rekomendacjami Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a wszystko w małej, łatwej do połknięcia kapsułce.” - mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager. 

Dzięki PregnaPLUS uzupełnisz dietę w kwas foliowy, żelazo, jod, Wit. D3, DHA, Wit. B6 i B12 oraz cynk. Preparat ten skutecznie zapobiegnie groźnym niedoborom najważniejszych składników, a nie spowoduje równie niedobrego „przeładowania” witaminami.

PregnaPLUS - suplement diety dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej: DrogeriaZdrowie.pl

 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety dla układu moczowego - Femisept URO, probiotyk nowej generacji - Trivagin oraz plastry na blizny - Sutricon. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO - przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są globulki  dopochwowe z kwasem hialuronowym - Mucovagin. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

 

Więcej informacji w serwisach: www.pregnaplus.pl  www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl  www.startzrozumem.pl  www.mucovagin.pl

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy