LIFESTYLE Moda

Rusza Festiwal Męskiej Elegancji

Prezentacja nowych produktów ekskluzywnej marki Victorio. I wreszcie szereg atrakcyjnych rabatów i promocji – to wszystko czeka na uczestników ruszającego w tym tygodniu Festiwalu Męskiej Elegancji w salonach Prestige

Data publikacji: 2015-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rusza Festiwal Męskiej Elegancji
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Prezentacja nowych produktów ekskluzywnej marki Victorio. I wreszcie szereg atrakcyjnych rabatów i promocji – to wszystko czeka na uczestników ruszającego w tym tygodniu Festiwalu Męskiej Elegancji w salonach Prestige Męski.

Rusza Festiwal Męskiej Elegancji LIFESTYLE, Moda - Prezentacja nowych produktów ekskluzywnej marki Victorio. I wreszcie szereg atrakcyjnych rabatów i promocji – to wszystko czeka na uczestników ruszającego w tym tygodniu Festiwalu Męskiej Elegancji w salonach Prestige Męski.

Porady, konsultacje i doradztwo w doborze poszczególnych elementów garderoby. Prezentacja nowych produktów ekskluzywnej marki Victorio. I wreszcie szereg atrakcyjnych rabatów i promocji – to wszystko czeka na uczestników ruszającego w tym tygodniu Festiwalu Męskiej Elegancji w salonach Prestige Męski.

 

Zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i następujący po nich karnawał to czas, w którym wielu panów decyduje się na „przewietrzenie” swojej szafy. Pod koniec roku najczęściej kupowane są więc nowe koszule, marynarki, spodnie czy garnitury.

 

– W połowie grudnia również kobiety chętnie odwiedzają sklepy z odzieżą męską, szukając prezentów dla swoich mężczyzn – mówi Krzysztof Kosmowski, właściciel salonów Prestige Męski.

 

I dodaje: Wychodząc zatem naprzeciw tego typu potrzebom, w dniach 10-13 grudnia we wszystkich punktach należących do naszej sieci organizujemy Festiwal Męskiej Elegancji, będący swego rodzaju świątecznym kiermaszem.

 

W ubiegłych latach tego typu wydarzenia każdorazowo cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Wszystko za sprawą atrakcyjnych promocji przygotowywanych przez pomysłodawców przedsięwzięcia. Podobnie może być i w tym roku – jak bowiem informują organizatorzy, w czasie kiermaszu ceny wszystkich produktów zostaną obniżone aż o 20%.

 

Rabaty to jednak nie wszystko. Oprócz tego uczestnicy Festiwalu mogą także liczyć na indywidualne porady, konsultacje i doradztwo w doborze poszczególnych elementów garderoby oraz w dopasowywaniu stroju do sylwetki. Przy tej okazji zaprezentowane zostaną również nowe produkty z ekskluzywnej marki Victorio.

 

„Festiwal Męskiej Elegancji”. 10-13 grudnia

Salony Prestige Męski w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Łomży, Mońkach, Olecku, Siemiatyczach, Sokółce oraz salon Victorio w Ełku.

A to już wiesz?  Vademecum jesiennej pielęgnacji

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rusza Festiwal Męskiej Elegancji LIFESTYLE, Moda - Prezentacja nowych produktów ekskluzywnej marki Victorio. I wreszcie szereg atrakcyjnych rabatów i promocji – to wszystko czeka na uczestników ruszającego w tym tygodniu Festiwalu Męskiej Elegancji w salonach Prestige Męski.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy