LIFESTYLE Moda

Factory zaskoczy Wrocławianki

Wrocławskie Factory kocha zaskakiwać. Dlatego dla mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższy weekend przygotowało wiele specjalnych zniżek z myślą o nadchodzącym Dniu

Data publikacji: 2017-03-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Factory zaskoczy Wrocławianki
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Wrocławskie Factory kocha zaskakiwać. Dlatego dla mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższy weekend przygotowało wiele specjalnych zniżek z myślą o nadchodzącym Dniu Kobiet.

Factory zaskoczy Wrocławianki LIFESTYLE, Moda - Wrocławskie Factory kocha zaskakiwać. Dlatego dla mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższy weekend przygotowało wiele specjalnych zniżek z myślą o nadchodzącym Dniu Kobiet.

– W tym roku Dzień Kobiet przypada w tygodniu, dlatego wiele z naszych sklepów przygotowało już w weekend poprzedzający to święto specjalne oferty rabatowe – mówi Joanna Sikora z Factory Wrocław.  Z tej okazji w dniach 3-5 marca rabaty od cen outletowych w Factory sięgają nawet 40%.

To jednak nie koniec niespodzianek. 8 marca panowie w eleganckich strojach z logo Factory pojawią się w różnych częściach Wrocławia. Dla wszystkich napotkanych pań będą mieć specjalne upominki. Będą to bon na zakupy oraz lusterko. Akcja „Codziennie nowa Ty. Już wkrótce nowe Factory” zapowiada proces zmiany nazwy, który w najbliższych tygodniach będzie przechodziło największe centrum outletowe Dolnego Śląska.

Wizyta w Factory Wrocław na początku marca to także szansa na skorzystanie z pierwszych produktów z wiosennych kolekcji, które są już dostępne w salonach odzieżowych, obuwniczych, czy sportowych. Róż, jeans czy t-shirty z dużymi hasłami – to tylko niektóre z trendów, jakie opanują nasze szafy. Wciąż modne są także pasy i motywy marynarskie. Niebieski, zieleń i kolory Ziemi w różnych odcieniach z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom mody. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na wroclaw.factory.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Factory zaskoczy Wrocławianki LIFESTYLE, Moda - Wrocławskie Factory kocha zaskakiwać. Dlatego dla mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższy weekend przygotowało wiele specjalnych zniżek z myślą o nadchodzącym Dniu Kobiet.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

A to już wiesz?  Nie potrzebujesz skalpela, by być piękną i olśniewającą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy