LIFESTYLE Uroda

Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl” 2014 dla Eveline Cosmetics

ARGAN ELIXIR 8w1 LUKSUSOWY OLEJEK DO REGENERACJI SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM ARGANOWYM Eveline Cosmetics został nagrodzony podczas 20 edycji Doskonałości Roku w kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Kosmetyki

Data publikacji: 2014-11-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl” 2014 dla Eveline Cosmetics
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

ARGAN ELIXIR 8w1 LUKSUSOWY OLEJEK DO REGENERACJI SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM ARGANOWYM Eveline Cosmetics został nagrodzony podczas 20 edycji Doskonałości Roku w kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Kosmetyki popularne.

Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl” 2014 dla Eveline Cosmetics LIFESTYLE, Uroda - ARGAN ELIXIR 8w1 LUKSUSOWY OLEJEK DO REGENERACJI SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM ARGANOWYM Eveline Cosmetics został nagrodzony podczas 20 edycji Doskonałości Roku w kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Kosmetyki popularne.

ARGAN ELIXIR 8w1 LUKSUSOWY OLEJEK DO REGENERACJI SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM ARGANOWYM Eveline Cosmetics został nagrodzony podczas 20 edycji Doskonałości Roku w  kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Kosmetyki popularne.

3 listopada w Warszawie przyznano tytuł Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl”. Największy i najbardziej prestiżowy konkurs kosmetyczny organizowany jest co roku przez redakcję magazynu "Twój Styl" ma na celu nagrodzenie najlepszych kosmetyków w takich kategoriach jak: kosmetyki super ekskluzywne, ekskluzywne, niszowe, popularne, polskie, profesjonalne, naturalne i organiczne, apteczne oraz męskie.

Dlatego teraz jury  konkursu podzielone jest na część żeńską i męską. W tym roku w żeńskim jury zasiadły: Joanna Lorynowicz, Monika Krokiewicz, Monika Olejnik, Elżbieta Kowalska-Olędzka, Agnieszka Grochowska, Magdalena Cielecka, a także Anna Czartoryska. Jury męskie reprezentowali: Robert Kupisz, Piotr Polk, Maciej Chlebus, Marcin Kręglicki, Jacek Szmidt, Maciej Brzozowski, a także Artur Żmijewski. Przybyłym na galę gościom wieczór umilił występ Piotra Polka.

Skoncentrowana, szybko wchłaniająca się formuła eliksiru z unikalną kombinacją czystego oleju arganowego, awokado i migdałowego została opracowana do intensywnej regeneracji paznokci i skórek aby zapewnić optymalną pielęgnację suchym, zniszczonym skórkom i słabym, łamliwym paznokciom. Płytka paznokcia nabiera blasku, staje się gładka i odporna na uszkodzenia, suche pozadzierane i popękane skórki stają się miękkie i zdrowe.

Przez dwadzieścia lat nagrodzono ponad 430 kosmetyków. Początkowo oceniane były tylko kosmetyki dla kobiet, zaś w 1997 roku dołączyła nowa kategoria – Męska Doskonałość Roku.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl” 2014 dla Eveline Cosmetics LIFESTYLE, Uroda - ARGAN ELIXIR 8w1 LUKSUSOWY OLEJEK DO REGENERACJI SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM ARGANOWYM Eveline Cosmetics został nagrodzony podczas 20 edycji Doskonałości Roku w kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Kosmetyki popularne.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Innowacyjne Jedwabiste musy do mycia ciała pod prysznic NIVEA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy