LIFESTYLE Uroda

„Prawdziwy facet jeździ jak…”?

19 listopada odwiedź drogerię Rossmann w Manufakturze i zdobądź nagrody od Wilkinson. Odpowiedz na pytanie i zgarnij maszynkę Wilkinson Quattro za

Data publikacji: 2013-11-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Prawdziwy facet jeździ jak…”?
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

19 listopada odwiedź drogerię Rossmann w Manufakturze i zdobądź nagrody od Wilkinson. Odpowiedz na pytanie i zgarnij maszynkę Wilkinson Quattro za 1zł!!

„Prawdziwy facet jeździ jak…”? LIFESTYLE, Uroda - 19 listopada odwiedź drogerię Rossmann w Manufakturze i zdobądź nagrody od Wilkinson. Odpowiedz na pytanie i zgarnij maszynkę Wilkinson Quattro za 1zł!!

Już w najbliższy wtorek, czyli 19 listopada, każdy mężczyzna będzie mógł poćwiczyć szalone manewry drogowe z marką Wilkinson. W godzinach między 17:00, a 20:00 w drogerii Rossman w łódzkiej Manufakturze zostaną umieszczone symulatory, na których Panowie, ale nie tylko będą mogli sprawdzić się podczas rywalizacji na wirtualnym torze i zgarnąć odjazdowe nagrody. Rywalizacje odbędą się w 3 turach, a po każdej z nich zostanie wyłoniony zwycięzca. Każdy uczestnik będzie ścigał się przez 10 minut, a zwycięzcą zostaje oczywiście ten, kto uzyska najlepszy czas.

Nie czekaj, bo do zgarnięcia są extra nagrody!

Możesz ścignąć: za pierwsze miejsce 3x bon paliwowy o wartości 300 zł za drugie, 3x kartę Rossman o wartości 100 zł oraz zestawy kosmetyków Wilkinson i Lirene za miejsce trzecie. Nie pękaj, tylko graj, bo każdy uczestnik, który weźmie udział w evencie otrzyma nagrody pocieszenia: zestawy kosmetyków Wilkinson i Lirene. Do wzięcia udziału w wirtualnych wyścigach będzie zachęcał prowadzący akcję Irek Bieleninik.  

Dla każdego coś ostrego, czyli gradka dla Pań i Panów!

Każdy kto 19 listopada przyjdzie do dowolnej drogerii Rossmann może również stanąć do rywalizacji. Wystarczy przy kasie dokończyć zdanie „Prawdziwy facet jeździ jak…”, a w nagrodę za odpowiedź dostać maszynki Wilkinson Quattro tylko za 1 zł*. Najszybsi będą mogli wybrać, którą wersję czteroostrzowej maszynki Quattro chcą odebrać – damską Quattro for Women czy męską Quattro Titanium. Nic prostszego! Zapewnij sobie gładkie golenie w niskiej cenie i przekonaj się, że golenie może być przyjemne z Wilkinson!

 

* Do wyczerpania zapasów

A to już wiesz?  TkaniNOWE maski L’biotica

 

*        *        *

Kontakt dla mediów:
 

studio PRowokacja Agencja Public Relations

Agnieszka Burzyńska [email protected]  +48 691 91 00 37

Agnieszka Waloszek [email protected] +48 42 209 17 45

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Prawdziwy facet jeździ jak…”? LIFESTYLE, Uroda - 19 listopada odwiedź drogerię Rossmann w Manufakturze i zdobądź nagrody od Wilkinson. Odpowiedz na pytanie i zgarnij maszynkę Wilkinson Quattro za 1zł!!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy